0362 437 03 64

Samsun Petek Temizleme Firmamız

  Samsun petek temizleme firması kimdir?.Tüm kombi peteklerine bakım yapar mı? kombi tesisat temizleme işlemerinde nelere dikkat eder?. Petek temizleme işlemini nasıl yapıyor? Samsun petek temizleme firmaları hakkında detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

  Samsun petek temizleme firması olan protemizlik, YILDIRIM TEKNİK SERVİS bünyesinde himzet eden bir alt kuruluştur. 2005 yılından faaliyete geçen Yıldırım Beyaz Eşya Klima & Kombi Servisi , senelerin tecrübesi ile sizlere profesyonel petek temizleme hizmeti sunar.

  Uzman ekip kadorusu , donanımlı araçları ve temizleme makineleri ile Samsun ve ilçelerine petek ve tesisat temizliğinde güvenilir ve hızlı hizmet sunan bir firmadır. Kurulduğu yıldan buzaman kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ,işinin en iyis olmayı prensip edinmiştir.

  Petek temizleme işleminde temizleme kimyasalları ve korucuyu ilaçlar ile kombi petek ve tesisatınızın uzun ömürlü olmasını sağlarken , yakıt olarakta tassarruf ettirdiğinden dolayı temizleme işlemine verdiğiniz parayı sene içinde amarti etmenizi sağlar.

Etiketler: petek temizleme firması, samsu petek temizleme firmaları, petek temizleme firması samsun, samsun tesisat temizleme firmaları, tesisat temizleme firmaları samsun

Samsun Petek Temizeme | Tesisat Temizleme Fiyatları | Kombi Petek Temizlik Samsun

  • 1
logo-footer

Servis Adres

Yeni Mahalle 3077 Sokak No:17
55200 Atakum/SAMSUN
Türkiye

İletişim Bilgileri

Telefon:0362 437 1775
info@petektemizlemesamsun.com

Mesai Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
10:00 - 20:00